Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svetainę finansuoja
 
 
 

 
 
 
 
Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)

 

 

"UAB Raseinių žuvininkystė" įgyvendino vietos projektą "UAB Raseinių žuvininkystė" produktyvios investicijos į akvakultūrą"

UAB "Raseinių žuvininkystė" sėkmingai įgyvendino vietos projektą "UAB Raseinių žuvininkystė" produktyvios investicijos į akvakultūrą" pagal VPS priemonę "Produktyvios investicijos į akvakultūrą". Pagal projektą UAB "Raseinių žuvininkystė" teritorijoje  buvo pastatytos grūdų džiovyklos, sandėlys ir įrengtos svarstyklės.

    

 

 "Raseinių žuvininkų asociacija" įgyvendino vietos projektą "Kelio Gervinė - Palovaitis Nr. 7v115 kapitalinis remontas ir jo pritaikymas visuomenės poreikiams"

"Raseinių žuvininkų asociacija" sėkmingai baigė įgyvendinti vietos projektą "Kelio Gervinė - Palovaitis Nr. 7v115 kapitalinis remontas ir jo pritaikymas visuomenės poreikiams" pagal VPS priemonę "Žuvininkystei skirtos infrastruktūros išsaugojimas bei pritaikymas žuvininkystės verslo ir visuomenės poreikiams". Jo metu buvo kapitaliai sutvarkyta ir išasvaltuota kelio Gervinė - Palovaitis atkarpa, kuri pagerins gyventojams susisiekimą. Vietos projekto įgyvendinimo metu išasvaltuota 750 m. kelio Gervinė - Palovaitis atkarpa.

        

 

Draugija "Ariogalos vienybė" įgyvendino projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių bendravimo ir komandinio darbo stiprinimas" 

 Draugija "Ariogalos vienybė" baigė įgyvendinti vietos projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių bendravimo ir komandinio darbo stiprinimas". Jo metu buvo suorganizuoti mokymai, kuriuose dalyvavo 130 žuvininkystės bendruomenės narių. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, įgyvendinant Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos strategiją "Žuvininkystės regiono 2010-2013 metų vietos plėtros strategija".

Gegužės 05-06 dienomis įvyko pirmieji dvejų dienų mokymai, tema "Komandinio darbo įgūdžių stiprinimas". Mokymų dalyviai buvo mokomi komandinio darbo, buvo mokomi dirbti komandoje.

Gegužės 07-08 dienomis įvyko antri dvejų dienų mokymai, tema "Tvirto bendradarbiavimo darbe principai ir jų stiprinimas". Mokymų dalyviai gavo teorinių žinių apie tvirtą bendradarbiavimą.

 

VO "Vosiliškio kaimo bendruomenė" įgyvendino projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių tarpasmeninių santykių vystymas ir atsidavimo darbui ugdymas" 

VO "Vosiliškio kaimo bendruomenė" baigė įgyvendinti vietos projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių tarpasmeninių santykių vystymas ir atsidavimo darbui ugdymas". Jo metu buvo suorganizuoti mokymai, kuriuose dalyvavo 100 žuvininkystės bendruomenės narių. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, įgyvendinant Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos strategiją "Žuvininkystės regiono 2010-2013 metų vietos plėtros strategija".

Balandžio 22-23 dienomis įvyko pirmieji dvejų dienų mokymai, tema "Atsidavimas darbui". Mokymų dalyviai buvo mokomi atsidavimo darbui, buvo orentujamasi į žinių pritaikymą darbe.

 Balandžio 28-29 dienomis įvyko antri dvejų dienų mokymai, tema "Tarpasmeninių santykių vystymas". Mokymų dalyviai gavo teorinių žinių apie tarpasmeninių santykių vytymą darbe, buvo aptarti klausimai iš psichologijos srities.

 

 Asocijacija "Mokymai visiems" įgyvendino projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių gebėjimų valdyti stresą ir konfliktus darbe stiprinimas" 

Asocijacija "Mokymai visiems" baigė įgyvendinti vietos projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių gebėjimų valdyti stresą ir konfliktus darbe stiprinimas". Jo metu buvo suorganizuoti mokymai, kuriuose dalyvavo 100 žuvininkystės bendruomenės narių. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, įgyvendinant Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos strategiją "Žuvininkystės regiono 2010-2013 metų vietos plėtros strategija".

Balandžio 17-18 dienomis įvyko pirmieji dvejų dienų mokymai, tema "Konflikto valdymas darbe". Mokymų dalyviai buvo mokomi konflikto valdymo darbui, buvo orentujamasi į žinių pritaikymą darbe ir asmeniniame gyvenime.

Balandžio 24-25 dienomis įvyko antri dvejų dienų mokymai, tema "Streso valdymas darbe". Mokymų dalyviai gavo teorinių ir praktinių žinių apie streso valdymą darbe.

 

Raseinių turizmo ir verslo informacijos centras baigė įgyvendinti vietos projektą "Bendradarbiavimo stiprinimas tarp žuvininkystės sektoriaus bendruomenės narių, dalyvaujant mokymuose".

Projekto metu buvo suorganizuoti mokymai, kuriuose iš viso dalyvavo 88 žuvininkystės bendruomenės nariai. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, įgyvendinant Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupės strategiją "Žuvininkystės regiono 2010 - 2013 metų vietos plėtros strategija".

Birželio 12-13 dienomis įvyko pirmieji dviejų dienų mokymai, tema "Bendravimo psichologija". Mokymų metu dalyviai gavo teorinių ir praktinių žinių apie bendravimą, buvo aptarti klausimai iš psichologijos srities.

Birželio 26-27 dienomis įvyko antri dviejų dienų mokymai, tema "Komandiškumas darbe ir laisvalaikiu". Mokymų dalyviai buvo mokomi komandinio darbo, buvo orientuojamasi į žinių pritaikymą darbe ir asmeniniame gyvenime.

Mokymų dalyviai džiaugėsi suteikta galimybe įgyti naujų žinių ir patirties ir tikisi sulaukti panašių projektų ir ateityje.

 

Raseinių rajono švietimo centras baigė įgyvendinti vietos projektą "Žuvininkystės bendruomenės narių asmeninių gebėjimų stiprinimas".

Projekto metu buvo suorganizuoti mokymai, kuriuose iš viso dalyvavo 91 žuvininkystės bendruomenės narys. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, įgyvendinant Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupės strategiją "Žuvininkystės regiono 2010 - 2013 metų vietos plėtros strategija".

Gegužės 20-21 dienomis įvyko pirmieji dviejų dienų mokymai, tema "Pozityvumas darbe ir asmeniniame gyvenime". Mokymų metu dalyviai gavo teorinių ir praktinių žinių apie pozityvų mąstymą, naudingų tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

Birželio 5-6 dienomis įvyko antri dviejų dienų mokymai, tema "Kūrybingas mąstymas ir savo potencialo išnaudojimas". Mokymų dalyviai buvo mokomi būti kūrybiškais, buvo aptariama kūrybingo mąstymo technika, kiti teoriniai ir praktiniai aspektai.

Mokymų dalyviai džiaugėsi suteikta galimybe įgyti naujų žinių ir patirties ir tikisi sulaukti panašių projektų ir ateityje.

 

Baigė įgyvendinti vietos projektą "Sveikatingumo bazė"

  Raseinių rajone, Europos Sąjungos lėšomis pagal „Žuvininkystės regiono 2010 – 2013 metų plėtros strategiją“ baigtas įgyvendindinti dar vienas vietos projektas „Sveikatingumo bazė“. Prie projekto įgyvendinimo, nuosavomis lėšomis prisidėjo ir vieto projekto vykdytojas verslininkas, Raseinių rajono tarybos narys Jordanas Kenstavičius. Projekto tikslas – gyvenimo kokybės kėlimas, kuriant Sveikatingumo bazę, skirtą Raseinių žuvininkystės regiono bendruomenės nariams. Šiuolaikiška, per 200 kvadratinių metrų užimanti treniruoklių salė, duris bendruomenės nariams atvers ir savo veiklą pradės jau nuo 2013 m. rugsėjo 23 d. Salė įrengta naudojantis ekspertų rekomendacijomis – modernių treniruoklių įvairovė padeda lavinti, stiprinti ir tobulinti įvairių kūno dalių ir raumenų grupes. Treniruoklių salėje vienu metu galės sportuoti iki 30 žmonių. Sportuoti pasiryžusioms moterims labai pravers kardiotreniruokliai: bėgimo takai, dviračiai, slidės ir kita patogi šiuolaikinė įranga.Iki šiol Raseinių žuvininkystės regionas neturėjo erdvios sporto salės, kurioje būtų galėję aktyviai leisti laiką. Tačiau įgyvendinus šį projektą buvo pasiekti visi iškelti tikslai ir uždaviniai - įkurta Sveikatingumo bazė - šiuolaikiška treniruoklių salė, sukurtos sąlygos vietos bendruomenės nariams užsiimti naujomis sporto šakomis, tokiomis kaip: paplūdimio tinklinis, bosabolas bei rankinis.Nuo šiol, raseinių rajono žuvininkystės bendruomenės nariai galės aktyviai leisti laiką Sveikatingumo bazėje ir per sportą puoselėti savo kūną ir sielą.

 

 

 
 
 
 
Partneriai ir remėjai
 
 
 
Kopijuoti ir platinti www.zvvg.lt informaciją be sutikimo draudžiama.
Tinklapių kūrimas: profesoriai.lt
lt en ru